Yeni hastaları memnuniyetle kabul ediyoruz⦿ Temiz, huzurlu ve konforlu⦿ Yüksek Kaliteli ve Uygun Fiyatlı Diş Tedavisi⦿ İstanbul’da tedaviniz için en doğru tercih⦿ Sadece gülümse⦿

Güvenebileceğiniz Diş Kliniği

Gülümsemeleriniz hakkında özgüvenli hissetmeyi hak ettiğinize kesinlikle inanıyoruz. Ancak, kozmetik diş hekimliği arayan birçok hastanın önceki diş hekimleri nedeniyle hayal kırıklığı yaşadığını fark ettik. Sıklıkla, istedikleri tedaviyi alamamak için uzun mesafeler kat etmişler veya daha da kötüsü, uygun değerlendirme ve danışmanlık olmadan tedaviye maruz kalmışlar ve tatmin edici sonuçlar elde edememişlerdir.

Hayal kırıklığı yaşamadan gülümseyin. Sarıyer Beyaz İnci Diş Kliniğinde uzman ekibi ve ileri teknolojisiyle tatmin edici sonuçlara ulaşın.

Önceliğimiz

Kişiye Özel Yaklaşım

* Size özel bir tedavi planı oluşturmak için ayrıntılı bir değerlendirme yapılır.
* İhtiyaçlarınızı dinleyerek ve hedeflerinizi göz önünde bulundurarak size en uygun tedavi seçeneklerini sunarız.
* Size kendinizi önemli ve özel hissettirmek için kişiye özel bir yaklaşım benimsiyoruz.

Kaliteli Hizmet ve Teknoloji

* Deneyimli ve uzman bir ekip tarafından size kaliteli hizmet sunarız.
* İleri teknolojiye sahip ekipmanlarımızı kullanarak tedavi sürecinizi daha etkili ve konforlu hale getiririz.
* Kaliteden ödün vermeden, en son teknolojik yenilikleri takip eder ve uygularız.

Memnuniyet ve Destek

* Tedavinizin tamamlanmasının ardından da sizinle iletişimimizi sürdürürüz.
* Memnuniyetinizi sağlamak ve rahatınız için yanınızda oluruz.
* Uzun vadeli diş sağlığınızı korumanız için size rehberlik ederiz ve destek sağlarız

Memnuniyet ve Destek

* Tedavinizin tamamlanmasının ardından da sizinle iletişimimizi sürdürürüz.
* Memnuniyetinizi sağlamak ve rahatınız için yanınızda oluruz.
* Uzun vadeli diş sağlığınızı korumanız için size rehberlik ederiz ve destek sağlarız

Ekibimiz

 Müşterilerimizle etkileşim kurmaktan keyif alıyoruz, sizi harika hissettirmek için çalışıyoruz ve size anlayışlı bir yaklaşım sunarak birinci sınıf ve kişisel bir deneyim yaşatıyoruz.

Elif Tuba Duran

Diş Hekimi

Hatice Çimen

Diş Hekimi

Elif Gizem Şahin

Diş Hekimi

Yazgı Zeliha Şinol

Diş Hekimi Asistan

Gülbahar Ay

Diş Hekimi Asistan

Gizem Koç

Diş Hekimi Asistan

Dt. (Name)’den bir söz

Sarıyer Beyaz İnci Diş Kliniği olarak, implant diş hekimliği alanında uzmanlaşmış bir hekim olarak hizmet vermekteyim. Yıllar boyunca sahip olduğum deneyim ve uzmanlıkla, hastalarıma en iyi tedaviyi sunmaya öncelik veriyorum. İmplant tedavilerinde malzeme kalitesine ve hassas yerleştirmeye büyük önem veriyorum. Kişiye özel bir yaklaşım benim için temeldir ve her hastanın ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaktayım. İşbirliği yaptığım önde gelen implant sistemleri ile mükemmel sonuçlar elde etmek için çalışıyorum. Sizlere gülümsemenizi geri kazandırmak ve sağlıklı bir ağıza sahip olmanızı sağlamak için buradayım.

Hasta Deneyimi

Gizem Koç
Gizem Koç
2023-12-22
Çok memnun kaldım herkese tavsiye ediyorum korkmadan gelebilirsiniz
Tuba Bay
Tuba Bay
2023-11-07
Yorumlar çok güzel birşey soracaktım muayene ücreti var mı varsa ne kadar
Gülnur Bulut
Gülnur Bulut
2023-09-07
Öncelikle, klinik her zaman tertemiz ve hijyenik. Tedaviye başlamadan önce bu içimi rahatlatıyor. Personeli ise her zaman güler yüzlü ve samimi. Her gidişimde sıcak bir karşılama ile karşılanıyor ve tedavi süreci boyunca sürekli olarak ilgi gösteriyorlar. Tedaviye başlamadan önce röntgen çektiler ve bana hangi işlemleri yapacaklarını detaylıca anlattılar. Diş Hekimim Hatice Hanım gerçekten bir profesyonel. İşini özenle yapıyor ve hastasını çok iyi gözlemliyor. Beni her aşamada bilgilendirdi ve tüm endişelerimi giderdi. Ön dişlerimde dolgularım vardı onları yeniledi, daha güzel bir gülüşe sahip oldum. Arka dişlerimde kırık ve çürükler vardı. Kanal olması gerekenleri kanal yaptı ve tedavi sonrasında hiçbir şikayetim olmadı. (Daha önce kanalda çok ağrılı bir dönem geçirmiş olmama rağmen Hatice Hanımla sorunsuz bir şekilde tedavimi bitirdik.) Onun sayesinde ağız sağlığım çok daha iyi durumda. Fiyat olarak da gayet makul seviyelerde, arayınca bilgi de veriyorlar. Ben çok memnun kaldım. Yorum okuyarak gideceklere de kesinlikle tavsiye ederim.
Mustafa Bayam
Mustafa Bayam
2023-04-14
Bir hekim olarak kendimi güvenle emanet ettiğim bir klinik oldu. Tuğba hanıma tekrar teşekkür ederim. Sorunsuz bir süreç geçirdim.
Beyza Yumak
Beyza Yumak
2023-03-17
Elif hanım ve ekibi her anlamda yardımcı olmaya çalışan güleryüzlü ve profesyonel insanlar.Ailecek kendilerinden çok memnunuz. Umarım işini bu denli severek ve özenli yapan insanlar giderek çoğalır..
Sedat Aygün
Sedat Aygün
2023-02-09
Elif hanım ve kübra hanım diye iki doktor var.profesyonel olmuşlar.gayet iyiler.